Vi som arbetar här


Maria Berg
Verksamhetschef
maria@bfa.se
0300-331 33

Personal


Ann-Charlotte Särnbratt
Handläggare för Ungern och Tjeckien.
ann-charlotte@bfa.se
0300-331 37


Anna-Karin Stahre
Handläggare för Thailand och Indien.
anna-karin@bfa.se
0300-331 34


Lina Vikterlöf 
Handläggare för Taiwan och Polen.
lina@bfa.se
0300-331 47


Anna-Lena Rolof Rundberg
Handläggare för Litauen och Taiwan.
anna-lena@bfa.se
0300-331 35


Helle Holst-Nielsen
Handläggare för Polen. Ansvarig för nya utredningar.
helle@bfa.se
0300-331 36


Katarina Nilsson
Handläggare för Indien och Litauen.
katarina@bfa.se
0300-331 32


Lia Vinitskaia 
Administration
lia@bfa.se
0300-331 39

Senast uppdaterad 2018-04-04

Kontakta oss gärna!