Personalen - vem gör vad?

Ledning

Maria Berg
Verksamhetschef
maria@bfa.se

0300-331-33

 
 

Personal

Ann-Charlotte Särnbratt
Personalansvarig
Handläggare för Ungern och Tjeckien.
ann-charlotte@bfa.se
0300-331 37

Anna-Karin Stahre
Handläggare för Thailand och Indien.
anna-karin@bfa.se
0300-331 34

Lina Vikterlöf
Handläggare för Taiwan och Polen.
lina@bfa.se
0300-331 47

Anna-Lena Rolof Rundberg
Handläggare för Litauen och Taiwan.
anna-lena@bfa.se
0300-331-35

Helle Holst-Nielsen
Handläggare för Polen. Ansvarig för nya utredningar.
helle@bfa.se
0300-331 36

Katarina Nilsson
Handläggare för Indien och Litauen.
katarina@bfa.se
0300-331 32

 
 

Lia Vinitskaia
Administration
Ansvarig för kundreskontran.
lia@bfa.se
0300-331 39